Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Debrzno

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Debrznie? W takiej sytuacji zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL od więcej niż 30 lat działa w sektorze materiałów opałowych, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale także szacunek klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Debrzno jest polecany do niemal wszystkich pieców, z kolei bogaty wybór dostępnych produktów daje pewność, że z łatwością znajdziesz opał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Debrzno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Debrzno i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego kupno klientom, którzy szukają efektywnego, korzystnego cenowo i prostego w wykorzystaniu materiału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek produkował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Ponadto nasze produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei do ich największych zalet zalicza się świetna jakość i odpowiednie parametry, które zapewniamy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a przy tym nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Debrznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w Debrznie, to sprzedawany w naszym sklepie opał zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie cechują się świetną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością popiołu wytwarzaną w trakcie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę zakupić materiał w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy materiały opałowe na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis między bardzo dobrymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Debrzno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy materiałów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego materiału.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni czy na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności, która pozwala na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i wygodne składowanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Przez umieszczenie produktów w workach możesz wygodnie przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Debrznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Debrzno

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku workowanego w mieście Debrzno i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami, a przy tym atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszelkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące normy, ma wymagane poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie wyróżnia się najwyższą jakością w porównaniu do konkurencyjnych produktów dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości pieców, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku zapewnianego w Debrznie obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy również o stan naszej planety. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla środowiska substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię zakup nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Debrzno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek