Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica Morska

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Krynicy Morskiej? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania dostępnych u nas produktów! SAM-BUD-ROL już od przeszło 30 lat operuje w branży paliw opałowych, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz też uznanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by zainicjować wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego paliwa węglowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i przystępną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Krynicy Morskiej poleca się do dowolnych rodzajów kotłów, a różnorodność sprzedawanych produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz produkt dopasowany do swoich wymagań i możliwości oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica Morska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Krynica Morska i okolicach, to innowacyjne źródło energii stworzone z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują efektywnego, korzystnego cenowo oraz komfortowego opału do ogrzewania domu, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny u nas ekogroszek generował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w budynku oczekiwanej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszej ofercie produkty są przeznaczone do użycia w piecach o jakichkolwiek rozmiarach, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest wysoka jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać indywidualnego czy firmowego budżetu, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Krynicy Morskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w Krynicy Morskiej, to oferowany w naszym sklepie produkt z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w kilku typach. Każde z nich charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić materiał w dużych, ekonomicznych opakowaniach o objętości 25 kg, w korzystnej cenie – sprzedajemy opał na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz wahać się między odpowiednimi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krynica Morska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki danego produktu.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – materiał dostarczamy w workach o pojemności, która umożliwia bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i higieniczne przechowywanie, lecz też bezproblemowy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krynicy Morskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica Morska

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Krynicy Morskiej i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment innowacyjnego materiału opałowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami oraz niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych w kraju, przy czym wszelkie standardy zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, ma niezbędne certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą klasą w porównaniu do pozostałych propozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bezpiecznie stosować paliwo w większości pieców, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Krynica Morska zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Krynica Morska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek