Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Malbork

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Malbork? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w której możesz znaleźć wydajne materiały opałowe w korzystnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej jakości materiałów opałowych, przez co byliśmy w stanie zdobyć uznanie licznych klientów prywatnych i biznesowych z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Malborku, jak i licznych pozostałych regionach w całej Polsce. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których świetna klasa współgra z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Malbork

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w Malborku i okolicach to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego paliwa. Zawarte w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, magazynów i tym podobnych. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów kotłach, mając gwarancję, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

To nie koniec zalet! W roli producenta jesteśmy w stanie sprzedawać pewny i wysokiej jakości węgiel w rewelacyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Ze względu na ten fakt masz okazję kupić świetny, ceniony przez klientów i zgodny z obowiązującymi wymogami ekogroszek bez przeciążania domowego albo służbowego majątku. Z pomocą dostępnego u nas ekogroszku zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Malborku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Malborku i okolicach odznacza się głównie niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować go w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Stawiając na dostępne u nas paliwo ekogroszek, dostajesz materiał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w wytrzymałe, łatwe w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny materiał w różnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wydajnością, spiekalnością i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Malbork)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz godni zaufania dostawcy, a także dedykowane oznaczenia obecne na opakowaniach, informujące o kompozycji oraz zawartości ekogroszku,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest prosty oraz szybki w przenoszeniu do i z pojazdu, co automatycznie wpływa na sprawność przesyłki prosto pod określony adres,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę opał jest prosty i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • opcja wygodnego racjonowania udostępniania poprzez dokładnie określoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Malborku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Malbork

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad zapewniamy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep, w którym można znaleźć szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w Malborku i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących wydajnego, współpracującego z większością pieców nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie nowoczesnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to jednocześnie doskonały sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle opłacalna, a przy tym sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale także doskonałą jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi przepisami.

Perfekcyjnym dowodem doskonałej klasy ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w Malborku są różnorodne badania, zaświadczające jego odpowiednie parametry i właściwości. Z nami masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, wartości opałowej oraz spiekalności. Dzięki temu nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału wytworzą się duże ilości niekorzystnych środków, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Malbork - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek