Ekogroszek workowany Gdańsk

Potrzebujesz sprawdzonego i nowoczesnego paliwa węglowego do swojego pieca? Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i zamów wysokiej klasy ekogroszek workowany z Gdańska, który charakteryzuje się świetnymi parametrami spalania i jest sprzedawany w wytrzymałych workach w atrakcyjnej cenie. Jest to paliwo do pieca wysokiej klasy i spełnia wszystkie normy, ale także cechuje się wysoką wartością energetyczną i pozostawia po sobie bardzo mało śladów w zbiorniku opałowym. Produkt SAM-BUD-ROL to wysoka jakość i sprawdzony ekogroszek w Gdańsku, który możesz zamówić już dziś. Gwarantujemy, że będziesz w 100% zadowolony z wyboru.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Gdańsk

EKOGROSZEK dla wymagających

Proponowany przez nas węgiel ekogroszek to świetny wybór, który doskonale sprawdzi się w Twoim piecu i zapewni odpowiednią temperaturę przez wiele godzin. Produkt jest dopuszczony do obrotu w Polsce i spełnia wszelkie normy. Jest bardzo chwalony przez naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z ceny ekogroszku i polecają go również innym swoim znajomym. Warto korzystać ze sprawdzony usług SAM-BUD-ROL.

Jeśli potrzebujesz dobrze spalającego się ekogroszku z Gdańska lub okolic, to skorzystaj już teraz z oferty SAM-BUD-ROL i zamów to niezawodne, nowoczesne paliwo węglowe, które zapewni odpowiedni poziom ciepła w Twoim domu. Nasze normy jakościowe są bardzo wysokie, a nasze 30-letnie doświadczenie w branży jest potwierdzeniem, że sprzedajemy paliwo do ogrzewania wyłącznie najwyższej klasy.

Najlepszy ekogroszek w Gdańsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Sprzedawany przez nas ekogroszek w Gdańsku oraz w okolicach to produkt najwyższej jakości, który ma bardzo wysoką kaloryczność, wartość energetyczną oraz łatwo go rozpalić w piecu. W worku znajdują się ziarna wielkości w przedziale od 5 do 25 milimetrów, które po spaleniu zostawiają bardzo mało popiołu, dzięki czemu sprzątanie zbiornika będzie znacznie krótsze i łatwiejsze. Proponowany przez nas ekogroszek może być wykorzystany w piecach klasy 3,4, 5 oraz tych spełniających standardy Ecodesign. To bardzo dobrej jakości paliwo do ogrzewania, które nie tylko jest opłacalne finansowo, ale także spełnia wszystkie normy i można je śmiało wykorzystywać w wielu rodzajach pieców. Zainwestuj tylko w sprawdzone ogrzewanie i pal w swoim domu ekogroszkiem od SAM-BUD-ROL. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Gdańsk)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Nasz węgiel ekogroszek to wysokiej klasy produkt, który w połączeniu z workami polipropylenowych jest łatwy w utrzymywaniu czystości. Dzięki temu znika problem walącego się węgla lub pyłu na podwórku albo w kotłowni.

  • Dodatkowo ekogroszek z łatwością można dozować przy rozpalaniu oraz utrzymywaniu żaru w piecyku, a torba 25-kilogramowa jest przygotowana pod standardowe wielkości zbiorniki opałowe.

  • Worki węglowe z ziarnem dodatkowo znacznie łatwiej nam transportować pod dowolny adres w Gdańsku lub okolicach, a podczas przenoszenie możesz mieć pewność, że zawartość nie wysypie się na podłogę.

  • Na opakowaniu znajdziesz też wszelkie niezbędne informacje, które dadzą Ci wiedzę na temat składu naszego ekogroszku, informacje o niezbędnych normach, które musi on spełniać, a także niezbędne parametry, które pomogą Ci w dobraniu prawidłowej metody rozpalania Twojego kotła.

Ekogroszek workowany w Gdańsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Gdańsk

W SAM-BUD-ROL oferujemy najwyższej jakość nowoczesne paliwo węglowe, które doskonale sprawdzi się w Twoim piecu i zapewni Ci przyjemne oraz ciepłe wieczory w chłodne, jesienno-zimowe dni. Nasz ekogroszek jest polecany przez wielu klientów, którzy regularnie zamawiają u nas worki z najwyższej jakości ziarnami z dużą wartością energetyczną i doskonałym spalaniem. Potrzebujesz sprawdzonego ekogroszku na terenie Gdańska lub w okolicach? Przejrzyj naszą bogatą ofertę i zdecyduj się już teraz na jeden z kilku rodzajów ekogroszku, który skutecznie ogrzeje każde pomieszczenie.

Warto skorzystać ze sprawdzonego paliwa, które skutecznie ogrzeje Twój dom, a także spełni wszystkie normy. Dlatego warto już teraz zainwestować w wysokiej klasy ekogroszek workowany, dostępny na terenie Gdańska, który oferuje nasza niezawodna firma SAM-BUD-ROL z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z najlepszej jakości węgla oraz najlepszych cen na rynku. Postaw na sprawdzone usługi i nowoczesne paliwo węglowe do swojego pieca. Zamów nasz niezawodny ekogroszek i ciesz się przyjemnym ciepłem w swoim domu w każdy zimniejszy dzień.

Ekogroszek Gdańsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek