Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czersk

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Czersku, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz opał dostosowany do możliwości swojego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Czersk, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czersk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, firmy lub innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Czersk, ale również w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć możliwość zachowania higieny w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Czersku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Czersk i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek opałowy jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór obecnych rodzajów sprawia, że na pewno kupisz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czersk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu bądź na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czersku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czersk

Jeśli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Czersku i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy materiału. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również zamówić w różnych innych regionach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi regulacjami i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Czersk jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czersk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek