Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Staw

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Nowy Staw, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt dopasowany do specyfikacji swojego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Nowy Staw, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Staw

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura bądź dowolnego innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Nowym Stawie, lecz też na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako producent nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w piecu, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Stawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Nowy Staw i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych typów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Staw)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Stawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Staw

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Nowym Stawie i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz też zamówić w wielu innych miejscach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Nowym Stawie jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Nowy Staw - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek