Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sztum

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Sztum, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz materiał odpowiedni do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Sztum, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sztum

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, biura bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Sztumie, ale też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces ogrzewania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sztumie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Sztumie i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sztum)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sztumie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sztum

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sztum i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można także nabyć w licznych innych miejscach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi normami i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Sztumie może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej ilości pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Sztum - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek