Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruszcz Gdański

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Pruszcz Gdański, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz produkt dopasowany do specyfikacji dowolnego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Pruszcz Gdański, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruszcz Gdański

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Pruszczu Gdańskim, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor opału cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Pruszczu Gdańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Pruszczu Gdańskim i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pruszcz Gdański)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pruszczu Gdańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruszcz Gdański

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Pruszcz Gdański i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również zamówić w różnych innych miastach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewożenie i magazynowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Pruszczu Gdańskim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej ilości pyłów i popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Pruszcz Gdański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek