Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starogard Gdański

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Starogard Gdański? Dobrze się składa – zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz sprzedaży znakomitej klasy opału, wskutek czego udało nam się zapracować na kredyt zaufania wielu osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Obecnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Starogardzie Gdańskim, jak i licznych pozostałych miejscowościach w kraju. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różnorodne odmiany nowoczesnych paliw stałych, których świetna klasa łączy się z korzystną ceną. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starogard Gdański

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Starogardzie Gdańskim i okolicach to niewątpliwie produkt trafiający w oczekiwania klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Widoczne w naszym asortymencie produkty są odpowiednie do ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale także miejsc o innym przeznaczeniu – biur, hal magazynowych i tym podobnych. Z powodzeniem można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając pewność, że wyprodukowane ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji mamy wyjątkową możliwość zaproponować Ci efektywny i najwyższej klasy opał w korzystnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Wobec tego możesz kupić wydajny, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z wszystkimi normami ekogroszek bez przeciążania domowego albo należącego do firmy majątku. Korzystając z naszego ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Starogardzie Gdańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Starogardzie Gdańskim i okolicach odznacza się w największym stopniu sporą liczbą produkowanych kalorii ciepła i minimalną zawartością pozostałości produkowaną w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można używać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w odporne na uszkodzenia, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. Wśród naszych produktów dostępny jest wydajny materiał w kilku rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wartością opałową, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Starogard Gdański)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy produktów, za którą odpowiadają szanowani oraz sprawdzeni dostawcy oraz specjalne oznaczenia widoczne na opakowaniach, informujące o składzie oraz zawartości ekogroszku,

  • dogodny dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co jednocześnie wywiera korzystny efekt na tempo przesyłki dokładnie pod określony adres,

  • porządek – dostępny u nas materiał opałowy jest bezproblemowy i czysty w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • opcja prostego odmierzania udostępniania poprzez dokładnie odmierzoną ilość i wagę innowacyjnego paliwa węglowego, które z pewnością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Starogardzie Gdańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starogard Gdański

W SAM-BUD-ROL od wielu lat sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, które jest polecane do domów, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz między innymi ekogroszek workowany dostępny w mieście Starogard Gdański i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z wydajnego, współpracującego z piecami różnych kategorii innowacyjnego materiału opałowego.

Zakup wydajnego materiału opałowego bezpośrednio od producenta to jednocześnie znakomity sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle atrakcyjna, a dodatkowo sam materiał opałowy zalicza się do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale przy tym doskonałą jakość i wydajność. Dzięki temu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi przepisami.

Najlepszym potwierdzeniem świetnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Starogard Gdański są różne autoryzacje, potwierdzające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty ma umieszczone na worku kluczowe informacje na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się obawiać, że podczas spalania wytworzą się duże ilości szkodliwych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Starogard Gdański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek