Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bytów

Chcąc sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Bytów, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Bytowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bytów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, firmy czy dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Bytowie, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces spalania oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Bytowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Bytów i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych typów gwarantuje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bytów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bytowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bytów

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Bytowie i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także zamówić w różnych innych regionach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi przepisami i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Bytowie może być używany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej proporcji pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje powstawania dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Bytów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek