Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łeba

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Łebie? Świetnie się składa – zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo już od przeszło trzech dekad operuje w rynku opału, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale również szacunek klientów. Z tego względu postanowiliśmy zainicjować własną produkcję nowoczesnego paliwa węglowego, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w Łebie poleca się do niemal wszystkich kotłów, z kolei zróżnicowanie obecnych produktów zapewnia, że bez problemu zakupisz opał dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łeba

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Łeba i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe dedykowane szczególnie wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują efektywnego, ekonomicznego i wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy czy każdego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały są przeznaczone do użytku w piecach o praktycznie dowolnych gabarytach, przy czym do ich największych zalet zalicza się wysoka jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Opał spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny podczas użytkowania, a przy tym nie ma potrzeby nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Łebie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w Łebie, to obecny w naszej ofercie materiał na pewno spełni Twoje potrzeby. Nasz asortyment obejmuje w szczególności innowacyjne materiały opałowe z węgla w kilku wariantach. Wszystkie z nich charakteryzują się świetną wartością opałową, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania oraz obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zamówić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – sprzedajemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wybierać pomiędzy odpowiednimi parametrami a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łeba)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku workowanego możemy zapewnić doskonałe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności pozwalającej na sprawne umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne przechowywanie, ale też łatwy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łebie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łeba

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Łeba i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami oraz niskimi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie standardy stoją na odpowiednim poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami, uzyskał niezbędne poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się wysoką jakością na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez wahania stosować produkty w większości kotłów, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Łeba zredukujesz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Łeba - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek