Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człuchów

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Człuchowie, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz materiał odpowiedni do możliwości swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Człuchowie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człuchów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Człuchów, lecz także na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, automatyczny proces spalania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Człuchowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Człuchowie i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Człuchów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do kotłowni bądź na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Człuchowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człuchów

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Człuchowie i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również nabyć w wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie opału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi przepisami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Człuchowie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Człuchów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek