Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Ustce, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Ustka, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Ustka, ale także w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć możliwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Ustce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Ustka i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór obecnych rodzajów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ustka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ustce
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustka

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Ustce i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można również zamówić w licznych innych miastach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewóz i magazynowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Ustka może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Ustka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek