Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarszewy

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Skarszewy? Dobrze trafiłeś – zachęcamy do poznania naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w najniższej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w przetwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości opału, przez co byliśmy w stanie wypracować uznanie tysięcy osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. W naszym obecnym asortymencie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Skarszewy, jak i licznych innych miastach w całym kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różnorodne rodzaje nowoczesnych paliw węglowych, których wysoka jakość współgra z korzystną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarszewy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Skarszewy i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie produkt trafiający w oczekiwania najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Dostępne w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale również miejsc o innym przeznaczeniu – siedzib przedsiębiorstw, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając gwarancję, że wygenerowane ciepło pozwoli utrzymać prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Jako producent mamy szansę dostarczać wydajny i najwyższej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt możesz postawić na sprawdzony, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z obowiązującymi wymogami towar bez naciągania rodzinnego lub należącego do firmy budżetu. Korzystając z naszego opału obniżysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Skarszewach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Skarszewach i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu produkowaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać go w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz sprzętach typu ecodesign. Kupując proponowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w wytrzymałe, wygodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są jednocześnie bezproblemowe w przewożeniu. W naszym sklepie znajdziesz wydajny materiał w różnorodnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, spiekalnością i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skarszewy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy produktów, za którą odpowiadają cenieni oraz godni zaufania producenci oraz specjalne oznaczenia widoczne na workach, poświadczające o wydajności i strukturze materiału,

  • dogodny dowóz – ekogroszek workowany jest prosty i szybki podczas przenoszenia do i z samochodu, co naturalnie przekłada się na tempo dostawy prosto do konkretnego miejsca,

  • porządek – dostępny u nas opał jest bezproblemowy i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w kotłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość łatwego odmierzania gwarantowana ze względu na odpowiednio odmierzoną ilość i masę nowoczesnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skarszewach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarszewy

W firmie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy biur. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w Skarszewach i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw poszukujących skutecznego, współpracującego z kotłami różnych kategorii wysokiej klasy paliwa węglowego.

Kupno nowoczesnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to także doskonały sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest zdecydowanie korzystna, a dodatkowo sam opał zalicza się do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko korzystny koszt zakupu, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi normami.

Najlepszym poświadczeniem wysokiej klasy ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w mieście Skarszewy są różne autoryzacje, zaświadczające jego odpowiednie parametry i właściwości. Z nami nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów zawiera na worku najważniejsze dane na temat proporcji popiołu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że podczas ogrzewania wytworzą się duże ilości szkodliwych środków, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Skarszewy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek