Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarne

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Czarne, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do parametrów swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Czarne, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarne

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura czy magazynu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Czarne, lecz również w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany proces spalania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Czarnem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Czarnem i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czarne)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czarnem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarne

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Czarnem i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w różnych innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Czarne jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czarne - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek