Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puck

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Puck? W takim przypadku zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie już ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej klasy materiałów opałowych, przez co byliśmy w stanie wypracować kredyt zaufania licznych klientów indywidualnych i biznesowych z całej Polski. Aktualnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno w Pucku, jak i różnych innych miejscach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których wysoka jakość łączy się z korzystną ceną. Zachęcamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puck

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Puck i pobliskich miejscowościach to bez wątpienia opał dla szczególnie wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszej ofercie produkty doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko domów jednorodzinnych, ale też innych miejsc – siedzib firm, hal magazynowych itp. Śmiało można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów piecach, mając pewność, że wygenerowane ciepło dostarczy wymaganą temperaturę w każdym miejscu.

Na tym jednak nie koniec! Jako producent możemy zaproponować Ci wydajny i doskonałej klasy węgiel w korzystnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Wobec tego masz okazję postawić na sprawdzony, doceniany przez użytkowników i zgodny z obowiązującymi wymogami opał bez naciągania osobistego czy firmowego budżetu. Korzystając z naszego ekogroszku zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Pucku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Puck i okolicach wyróżnia się przede wszystkim wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości powstającą w przebiegu spalania. Z dobrym skutkiem można używać go w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Kupując proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w trwałe, wygodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także niewymagające w przewożeniu. W naszej ofercie znajduje się wydajny ekogroszek w różnorodnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się od siebie wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Puck)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, za którą odpowiadają doceniani i zaufani dostawcy oraz specjalne atesty widoczne na opakowaniach, poświadczające o kompozycji i zawartości paliwa,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany i szybki w transporcie do i z pojazdu, co naturalnie wywiera korzystny efekt na szybkość przesyłki dokładnie pod wskazany adres,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas opał jest łatwy i schludny w składowaniu, dzięki umieszczeniu produktu w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • opcja prostego odmierzania udostępniania ze względu na dokładnie odmierzoną ilość i ciężar innowacyjnego paliwa węglowego, które z łatwością mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pucku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puck

W firmie SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w którym można znaleźć szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany sprzedawany w Pucku i okolicach, powstał specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z efektywnego, kompatybilnego z niemal wszystkimi piecami innowacyjnego paliwa węglowego.

Kupno nowoczesnego materiału opałowego prosto od producenta to także świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo korzystna, a przy tym sam opał zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale również wysoką jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym dowodem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w Pucku są liczne badania, zaświadczające jego pierwszorzędne parametry i własności. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów zawiera na opakowaniu najważniejsze informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału wytworzą się duże ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Puck - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek