Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dzierzgoń

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Dzierzgoń, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Dzierzgoń, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dzierzgoń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Dzierzgoniu, lecz też na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dzierzgoniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Dzierzgoniu i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek opałowy jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych rodzajów powoduje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dzierzgoń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dzierzgoniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dzierzgoń

Jeżeli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Dzierzgoniu i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można także kupić w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych opakowaniach jego transport i składowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Dzierzgoń może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Dzierzgoń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek