Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pelplin

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Pelplin, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do specyfikacji posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Pelplinie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pelplin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Pelplin, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces spalania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Pelplinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Pelplin i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór oferowanych typów powoduje, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pelplin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pelplinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pelplin

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Pelplin i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w różnych innych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego transport i składowanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Pelplin jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Pelplin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek