Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miastko

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Miastko, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Miastko, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miastko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą postawić na rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa lub budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Miastko, ale również na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako producent najnowocześniejszego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Miastku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Miastko i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność obecnych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Miastko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Miastku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miastko

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Miastko i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także kupić w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i mającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Miastko może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Miastko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek