Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gdynia

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Gdynia? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W SAM-BUD-ROL już ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu byliśmy w stanie wypracować kredyt zaufania licznych osób prywatnych i przedsiębiorstw z różnych województw. W naszej obecnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w Gdyni, ale także licznych innych miejscach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gdynia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Gdyni i okolicach to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Widoczne w naszej ofercie ekogroszki doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale także innych miejsc – siedzib firm, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło dostarczy wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zaoferować Ci pewny i wysokiej klasy opał w korzystnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Ze względu na ten fakt możesz postawić na sprawdzony, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z wszystkimi regulacjami towar bez przeciążania domowego lub służbowego budżetu. Korzystając z dostępnego u nas opału zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Gdyni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Gdyni i okolicach charakteryzuje się przede wszystkim niezwykle korzystną wartością opałową i małą ilością popiołu produkowaną podczas wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasz opał w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Całość jest ładowana w trwałe, dogodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są jednocześnie bezproblemowe w transporcie. W naszej ofercie możesz znaleźć wydajny opał w różnorodnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gdynia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy rozwiązań, którą zapewniają doceniani oraz sprawdzeni producenci, a także dedykowane certyfikaty obecne na produkcie, informujące o wydajności oraz zawartości ekogroszku,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest prosty oraz szybki podczas przenoszenia do i z samochodu, co jednocześnie wpływa na tempo przesyłki prosto pod określony adres,

  • organizacja – nasz opał jest bezproblemowy i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, odpornych na podarcie workach, które mogą być przechowywane zarówno w ciepłowni, jak i na zewnątrz,

  • opcja łatwego odmierzania gwarantowana poprzez precyzyjnie określoną ilość i ciężar nowoczesnego materiału opałowego, który z pewnością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gdyni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gdynia

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w którym można znaleźć na przykład ekogroszek workowany oferowany w Gdyni i okolicach, powstał specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających wydajnego, zgodnego z niemal wszystkimi kotłami innowacyjnego paliwa węglowego.

Kupno innowacyjnego opału wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to jednocześnie doskonały sposób na ograniczenie opłat. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle atrakcyjna, a jednocześnie sam materiał opałowy należy do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem świetnej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w Gdyni są różne badania, weryfikujące jego znakomite szczegóły techniczne i własności. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów zawiera na opakowaniu dokładne dane w kwestii zawartości popiołu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia pieca. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Gdynia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek