Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kartuzy

Szukasz ofert na ekogroszek w Kartuzach? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w przetwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej klasy opału, przez co udało nam się wypracować uznanie wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w mieście Kartuzy, ale także licznych innych regionach w kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę wymagania klientów, oferujemy różnorodne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których doskonała jakość współgra z korzystną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kartuzy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Kartuzy i okolicach to niewątpliwie produkt dla wyjątkowo wymagających osób, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie ekogroszki sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych miejsc – siedzib przedsiębiorstw, hal produkcyjnych i tym podobnych. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, mając pewność, że wygenerowane ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

To jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie sprzedawać pewny i najwyższej klasy węgiel w atrakcyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego masz okazję zakupić wydajny, ceniony przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi opał bez naciągania osobistego albo firmowego budżetu. Z pomocą dostępnego u nas opału zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Kartuzach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Kartuzy i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu wysoką wartością opałową i niewielką zawartością popiołu powstającą w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasze materiały opałowe w piecach klas od 3. do 5. oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w wytrzymałe, łatwe w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewozie. W naszym asortymencie znajduje się wydajny materiał w różnorodnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wartością opałową, zdolnością spiekania i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kartuzy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, którą potwierdzają cenieni i zaufani producenci, a także specjalne certyfikaty obecne na workach, informujące o wydajności oraz strukturze materiału,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w transporcie do i z pojazdu, co naturalnie wpływa na tempo przesyłki dokładnie pod wskazany adres,

  • porządek – dostępny u nas materiał opałowy jest bezproblemowy i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość wygodnego racjonowania gwarantowana poprzez dokładnie zmierzoną ilość i wagę innowacyjnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kartuzach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kartuzy

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do domów, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajdziesz szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w mieście Kartuzy i okolicach, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących skutecznego, współpracującego z większością pieców nowoczesnego paliwa węglowego.

Kupno nowoczesnego paliwa węglowego wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest bardzo atrakcyjna, a przy tym sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko korzystny koszt produktu, ale przy tym wysoką jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym potwierdzeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Kartuzy są liczne badania, potwierdzające jego odpowiednie szczegóły techniczne i własności. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty ma umieszczone na worku kluczowe dane w kwestii zawartości popiołu, siarki czy wilgoci, wartości opałowej oraz zdolności spiekania. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w trakcie spalania będą wydzielać się duże ilości szkodliwych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Kartuzy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek