Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Reda

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Reda, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz produkt odpowiedni do możliwości posiadanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Redzie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Reda

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Redzie, lecz także w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć możliwość zachowania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Redzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Redzie i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych wariantów sprawia, że na pewno kupisz optymalny materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Reda)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Redzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Reda

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Redzie i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można też zamówić w wielu innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Redzie może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Reda - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek