Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skórcz

Chcąc sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w Skórczu, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością znajdziesz opał dopasowany do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w Skórczu, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skórcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki firmy czy dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Skórcz, lecz także na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Skórczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Skórcz i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność obecnych wariantów gwarantuje, że na pewno wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skórcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skórczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skórcz

Jeśli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Skórczu i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także kupić w wielu innych miejscach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i mającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w Skórczu jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Skórcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek