Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brusy

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Brusy, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością znajdziesz materiał dopasowany do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Brusy, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brusy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Brusach, ale również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz zapewnienie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Brusach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Brusach i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych typów sprawia, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brusy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brusach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brusy

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Brusach i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od opału oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz też nabyć w wielu innych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi normami i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w Brusach może być używany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Brusy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek