Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipsk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Lipsk, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Lipsku, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipsk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, firmy lub hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Lipsku, ale też na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych plusów możemy zaliczyć łatwość zachowania porządku w kotle, zautomatyzowany proces spalania i zapewnienie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lipsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Lipsk i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór proponowanych wariantów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lipsk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu czy na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lipsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipsk

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Lipsku i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można też zamówić w wielu pozostałych miejscach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Lipsk jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Lipsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek