Ekogroszek workowany Mońki

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Mońki, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością wybierzesz produkt dopasowany do specyfikacji posiadanego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Mońki, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mońki

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, siedziby firmy czy magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Mońki, ale również w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania i zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Mońkach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Mońkach i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Mońki)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Mońkach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mońki

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Mońkach i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz też zamówić w wielu pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek sprzedawany w Mońkach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych substancji i popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Mońki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek