Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kleszczele

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Kleszczele, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością kupisz materiał dopasowany do parametrów swojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Kleszczelach, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kleszczele

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy czy dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Kleszczele, lecz również w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego największych plusów można zaliczyć wsparcie dla zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kleszczelach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Kleszczele i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność oferowanych typów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby ułatwić transport i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kleszczele)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kleszczelach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kleszczele

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Kleszczele i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w różnych innych miejscowościach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w Kleszczelach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kleszczele - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek