Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siemiatycze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Siemiatyczach, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz opał dopasowany do parametrów posiadanego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Siemiatyczach, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siemiatycze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Siemiatyczach, lecz też na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Siemiatyczach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Siemiatycze i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność obecnych typów sprawia, że z łatwością kupisz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Siemiatycze)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Siemiatyczach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siemiatycze

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Siemiatycze i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Siemiatyczach może być używany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Siemiatycze - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek