Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiski

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Stawiskach, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz produkt dopasowany do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Stawiski, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i świetnych parametrów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Stawiskach, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do wykorzystania w piecach różnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Stawiskach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Stawiskach i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stawiski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni czy na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stawiskach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stawiski

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Stawiskach i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można także zamówić w różnych innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Stawiski jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Stawiski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek