Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zabłudów

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Zabłudowie, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do specyfikacji swojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w Zabłudowie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zabłudów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o wydajne i opłacalne ogrzewanie domu, siedziby przedsiębiorstwa czy magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Zabłudów, ale również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów można zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Zabłudowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Zabłudowie i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność obecnych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zabłudów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zabłudowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zabłudów

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Zabłudów i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można też kupić w różnych pozostałych regionach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego transport i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej jakości i idealnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i mającego poważane potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Zabłudów jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Zabłudów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek