Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łapy

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Łapy? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej jakości opału, dzięki czemu zdołaliśmy zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz firm z całej Polski. W naszym obecnym asortymencie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w mieście Łapy, ale także licznych innych miejscach w kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy różne typy innowacyjnych paliw stałych, których wysoka jakość współgra z przystępną ceną. Zachęcamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łapy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Łapach i okolicach to bez wątpienia opał skierowany do szczególnie wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i wydajnego opału. Obecne w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też budynków o innym przeznaczeniu – siedzib firm, zakładów przemysłowych i tym podobnych. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów kotłach, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło pozwoli utrzymać prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Ci wydajny i doskonałej klasy produkt w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz postawić na sprawdzony, ceniony przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami towar bez przeciążania rodzinnego albo służbowego budżetu. Z pomocą naszego paliwa ograniczysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Łapach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Łapy i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości powstającą podczas spalania. Z dobrymi rezultatami można wykorzystywać go w piecach klas od 3. do 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także niewymagające w przewożeniu. W naszym asortymencie dostępny jest wydajny opał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się od siebie wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łapy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie jakości produktów, za którą odpowiadają doceniani oraz zaufani producenci oraz dedykowane certyfikaty widoczne na opakowaniach, które informują o kompozycji oraz zawartości ekogroszku,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co jednocześnie wpływa na sprawność dostawy prosto pod wskazany adres,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę materiał opałowy jest łatwy i schludny w magazynowaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, odpornych na podarcie workach, które mogą być przechowywane zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • opcja wygodnego racjonowania udostępniania poprzez dokładnie zmierzoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łapach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łapy

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom świetnej klasy paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz między innymi ekogroszek workowany oferowany w mieście Łapy i okolicach, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, zgodnego z większością kotłów wysokiej klasy paliwa stałego.

Zakup innowacyjnego opału prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo atrakcyjna, a przy tym sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt paliwa, ale również świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym poświadczeniem doskonałej jakości ekogroszku oferowanego w Łapach są różnorodne autoryzacje, weryfikujące jego odpowiednie parametry i właściwości. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu najważniejsze dane w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że w trakcie ogrzewania będą wydzielane duże ilości niekorzystnych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w danym budynku.

Ekogroszek Łapy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek