Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rajgród

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Rajgród, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz opał dopasowany do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Rajgród, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rajgród

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują postawić na rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Rajgrodzie, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek nadaje się do spalania w piecach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, automatyczny proces ogrzewania i utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i działający w tej branży od lat dystrybutor opału cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Rajgrodzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Rajgrodzie i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych typów powoduje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rajgród)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do magazynu lub na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rajgrodzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rajgród

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Rajgród i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości materiału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i posiadającego wymagane poświadczenia jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Rajgrodzie może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Rajgród - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek