Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wysokie Mazowieckie

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Wysokie Mazowieckie, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz produkt dopasowany do parametrów posiadanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Wysokiem Mazowieckiem, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wysokie Mazowieckie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura lub innego budynku, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Wysokie Mazowieckie, ale również na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Wysokiem Mazowieckiem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Wysokie Mazowieckie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych rodzajów sprawia, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wysokie Mazowieckie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem czy na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wysokiem Mazowieckiem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wysokie Mazowieckie

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Wysokie Mazowieckie i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można też kupić w różnych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi normami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Wysokiem Mazowieckiem jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Wysokie Mazowieckie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek