Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suwałki

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Suwałki? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz dostarczaniu wysokiej klasy paliw węglowych, przez co zdołaliśmy wypracować kredyt zaufania wielu osób prywatnych i firm z różnych województw. W naszym obecnym asortymencie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w Suwałkach, ale także wielu pozostałych miejscach w kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy różne typy nowoczesnych materiałów opałowych, których wysoka klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suwałki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Suwałki i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie opał skierowany do osób o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i wydajnego opału. Zawarte w naszej ofercie ekogroszki są odpowiednie do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale też budynków o innym charakterze – biur, zakładów przemysłowych itp. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło dostarczy prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie sprzedawać pewny i najwyższej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego możesz zaopatrzyć się w sprawdzony, ceniony przez klientów i zgodny z wszelkimi regulacjami towar bez naciągania rodzinnego albo należącego do firmy budżetu. Korzystając z naszego paliwa zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Suwałkach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Suwałkach i okolicach odznacza się w największym stopniu wysoką wartością opałową i małą zawartością popiołu powstającą w przebiegu wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można używać go w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w trwałe, wygodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także niewymagające w przewożeniu. W naszym sklepie znajdziesz wydajny materiał w różnorodnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Suwałki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz zaufani dostawcy oraz specjalne certyfikaty umieszczone na workach, poświadczające o składzie oraz strukturze paliwa,

  • prosty transport – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki w transporcie do i z pojazdu, co automatycznie przekłada się na szybkość dowozu dokładnie pod wskazany adres,

  • łatwość utrzymania porządku – oferowany przez naszą firmę materiał opałowy jest prosty i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja łatwego dawkowania zapewniana ze względu na dokładnie odmierzoną ilość i wagę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suwałkach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suwałki

W SAM-BUD-ROL od wielu lat zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajdziesz szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany sprzedawany w Suwałkach i okolicach, został przygotowany specjalnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających wydajnego, współpracującego z piecami różnych kategorii innowacyjnego paliwa stałego.

Kupno innowacyjnego materiału opałowego wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również świetny sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo korzystna, a jednocześnie sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt produktu, ale przy tym wysoką jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Perfekcyjnym poświadczeniem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Suwałkach są różne autoryzacje, podkreślające jego znakomite parametry i zawartość oraz skład. Z nami masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów ma umieszczone na opakowaniu dokładne dane na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału wytworzą się duże ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Suwałki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek