Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szepietowo

Starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Szepietowo, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz opał dopasowany do parametrów dowolnego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w Szepietowie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szepietowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Szepietowo, ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Szepietowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Szepietowo i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szepietowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szepietowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szepietowo

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Szepietowo i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Szepietowie może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Szepietowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek