Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drohiczyn

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Drohiczynie, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji dowolnego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Drohiczynie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drohiczyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, siedziby firmy bądź innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Drohiczyn, ale także w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Drohiczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Drohiczynie i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Drohiczyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Drohiczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drohiczyn

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Drohiczyn i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także nabyć w wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego transport i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi normami i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Drohiczynie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Drohiczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek