Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białystok

Poszukujesz wysokokalorycznego ekogroszku workowanego w Białymstoku, który będzie idealny dla Twojego nowoczesnego kotła? W SAM-BUD-ROL nie ma z tym problemu i już teraz możesz zamówić jeden z wielu rodzajów wysokiej jakości nowoczesnych paliw węglowych certyfikowanych. Pracujemy już od ponad 30 lat i możemy zagwarantować, że nasze produkty do kotła są nie tylko wysokiej klasy i wysokoenergetyczne, ale także wykorzystywane przez wielu klientów, którzy doceniają odpowiedniej parametry naszego ekogroszku. Sprawdź już teraz naszą atrakcyjną ofertę i przekonaj się, że oferujemy najlepszy ekogroszek w Białymstoku, idealny do Twojego typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białystok

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Skorzystaj już teraz z naszej atrakcyjnej oferty na niezawodny węgiel ekogroszek, który cechuje się wysokiej jakości ziarnami, spełniającymi wszystkie polskie normy. Największą zaletą oferowanego przez nas produktu jest nie tylko jego wysoka jakość, ale także łatwość transportu oraz wysoka kaloryczność i wydajność samego produktu. Gwarantujemy, że będzie zadowolony nie tylko z ceny ekogroszku, ale także ogromnych zalet, jakie zapewnia przy paleniu nim w piecu.

Zamów już teraz nowoczesny i wydajny ekogroszek w Białymstoku i okolicach, przez nasze nowoczesne przedsiębiorstwo SAM-BUD-ROL, które od ponad 30 lat dostarcza najlepszej jakości paliwo do kotłów. Oferowany przez nas ekogroszek doskonale sprawdzi się w Twoim domu, zostawiając bardzo mało popiołu oraz zapewniając ciepło, które będzie się utrzymywać przez długi czas.

Najlepszy ekogroszek w Białymstoku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek w Białymstoku to wysokiej klasy paliwo do kotła, które doskonale sprawdzi się w wielu typach instalacji i zapewni odpowiednią wartość energetyczną oraz wydajność. Prezentowany przez nas workowany ekogroszek doskonale sprawdzi się w kotłach spełniających standardy Ecodesign, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z niego także w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Dostępny w workach nasz ekogroszek charakteryzuje się bardzo małą ilością pozostawionego popiołu. Gwarantujemy, że ziarna węgla, które znajdziesz w naszych workach, są najwyższej jakości i certyfikowane przez najważniejsze urzędy w Polsce oraz Unii Europejskiej. Zamów już teraz niezawodne i wysokoenergetyczne nowoczesne paliwo węglowe od Sam-Bud-Rol, które będzie idealne dla Twojego kotła w okresie jesienno-zimowym.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Białystok)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa jakość ekogroszku opałowego – każdy worek posiada etykietę zawierającą skład i właściwości danego paliwa węglowego

  • Łatwe dozowanie – waga ekogroszku znajdującego się w workach jest odpowiednio dobrana, aby z łatwością zmieściła się w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – ogromną zaletą oferowanego przez nas ekogroszku jest pakowanie w worki polipropylenowe, które można z łatwością przenosić w dowolne miejsce. Dzięki temu sam transport jest szybszy i dużo prostszy.

  • Gwarancja porządku – wytrzymałe worki, w których znajduje się ekogroszek opałowy, pozwalają zachować należyty porządek i ład w kotłowni lub na podwórku.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Białymstoku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białystok

Tylko u nas zamówisz wysokiej jakości oraz bardzo wydajny ekogroszek, który nie pozostawia po sobie wiele popiołu, co znacznie oszczędzi Ci niezbędny czas na codzienne sprzątanie zbiornika. Zamówiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Białymstoku oraz w okolicach to doskonała inwestycja w ciepło. Gwarantujemy, że w naszym produkcie znajdziesz najwyższej jakości skład, charakteryzujący się bardzo wysoką wydajnością oraz energetycznością. To nowoczesne paliwo węglowe, które powinno znaleźć się już teraz w Twoim domu i ogrzewać Cię w najbliższych, zimnych miesiącach. Skorzystaj już teraz z naszej atrakcyjnej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z ekogroszku workowanego od SAM-BUD-ROL.

Nasz ekogroszek dostępny w Białymstoku oraz okolicach to produkt certyfikowany, a jego jakość potwierdza wiele instytucji, działających w naszych kraju. Jeżeli szukasz wysokoenergetycznego i bardzo wydajnego paliwa do ogrzewania swojego domu, to nie ma lepszego wyboru od ekogroszku od naszej firmy SAM-BUD-ROL. Pracujemy w tej branży już od ponad 30 lat i doskonale wiemy, co jest najlepszym paliwem grzewczym, a także jak prawidłowo obsłużyć klienta. Skorzystaj już teraz z naszej atrakcyjnej oferty i zamów jeden z kilku dostępnych ekogroszków w workach.

Ekogroszek Białystok - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek