Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grajewo

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Grajewie, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością znajdziesz opał dopasowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Grajewo, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grajewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa czy budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Grajewo, ale również w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów można zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Grajewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Grajewo i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność obecnych produktów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Grajewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Grajewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grajewo

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Grajewo i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też nabyć w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i znakomitych parametrów z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Grajewo może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Grajewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek