Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zambrów

Chcąc sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Zambrów, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Są to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz produkt dostosowany do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zapewnić, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w Zambrowie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zambrów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Zambrów, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w piecach różnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Zambrowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Zambrów i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność oferowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zambrów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zambrowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zambrów

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Zambrowie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również zamówić w licznych pozostałych miejscach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Zambrów może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Zambrów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek