Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sejny

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w Sejnach, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz materiał dostosowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Sejny, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sejny

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa lub magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Sejny, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces ogrzewania oraz zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Sejnach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Sejnach i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sejny)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sejnach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sejny

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sejny i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi przepisami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Sejny może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Sejny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek