Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Białostocka

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Czarna Białostocka, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz opał dopasowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w Czarnej Białostockiej, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Białostocka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Czarna Białostocka, lecz też na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Czarnej Białostockiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Czarnej Białostockiej i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych produktów powoduje, że bez problemu kupisz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czarna Białostocka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czarnej Białostockiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Białostocka

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Czarnej Białostockiej i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można też nabyć w licznych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w Czarnej Białostockiej może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czarna Białostocka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek