Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedwabne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Jedwabnem, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz materiał dostosowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Jedwabnem, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedwabne

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Jedwabnem, lecz też w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła, a także utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Jedwabnem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Jedwabnem i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych typów sprawia, że bez problemu kupisz optymalny materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jedwabne)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jedwabnem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedwabne

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Jedwabne i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również nabyć w wielu innych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi przepisami i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Jedwabne może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Jedwabne - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek