Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goniądz

Aby sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Goniądz, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz materiał odpowiedni do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Goniądzu, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goniądz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź innego budynku, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Goniądzu, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy sprawdzi się w kotłach różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Goniądzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Goniądz i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych typów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Goniądz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Goniądzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goniądz

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Goniądz i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można też nabyć w licznych innych regionach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego transport i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi normami i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Goniądzu może być używany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Goniądz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek