Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brańsk

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Brańsk, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do specyfikacji swojego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Brańsku, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brańsk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Brańsku, ale również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Brańsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Brańsk i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek workowany jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brańsk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do kotłowni bądź na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brańsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brańsk

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Brańsk i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można też zamówić w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Brańsk jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Brańsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek