Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Michałowo

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Michałowie, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Będą to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz materiał dopasowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Michałowie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Michałowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Michałowo, lecz również w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Michałowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Michałowo i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów powoduje, że z łatwością kupisz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Michałowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Michałowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Michałowo

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Michałowo i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też zamówić w różnych innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie opału w solidnych workach jego transport i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi regulacjami i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Michałowo może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Michałowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek