Ekogroszek workowany Bielsk Podlaski

W SAM-BUD-ROL możesz już teraz zamówić niezawodny i wysokoenergetyczny ekogroszek w Bielsku Podlaskim w bardzo atrakcyjnej cenie, który doskonale ogrzeje Twój dom i pozostawi po sobie małą ilość popiołu. Jest to produkt certyfikowany i spełniający wszystkie normy obowiązujące w Polsce. Warto już teraz postawić na sprawdzony produkt oraz na usługi firmy, która pracuje na swoją renomę od ponad 30 lat i oferuje nowoczesne paliwo węglowe, z którego zadowoleni są nasi wszyscy klienci. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i poznania naszej serii ekogroszku workowanego, która cechuje się bardzo dobrymi parametrami przy spalaniu, oraz utrzymującym się bardzo długo cieple w pomieszczeniu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bielsk Podlaski

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego paliwa do Twojego pieca i liczysz na wysokoenergetyczny węgiel, to nasz węgiel ekogroszek będzie dla Ciebie idealną opcją. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL jest adekwatna w stosunku do jakości oferowanego produktu. Warto korzystać ze sprawdzonego, nowoczesnego paliwa węglowego i ogrzewać swój dom najlepszym rodzajem ekogroszku.

Zamów niezawodny ekogroszek w Bielsku Podlaskim i okolicach. Skorzystaj z oferty sprawdzonej firmy, która zapewnia ziarna najlepszej jakości, które wystarczająco długo utrzymują ciepło oraz spełniają najwyższe wymagania. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru i skorzystasz ponownie z oferty firmy SAM-BUD-ROL. Nasz ekogroszek jest niezawodny, sprawdzony oraz dostępny w kilku rodzajach i w bardzo wygodnych workach.

Najlepszy ekogroszek w Bielsku Podlaskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek, który możesz zamówić w Bielsku Podlaskim oraz okolicach, to nie tylko atrakcyjna jakość, ale także sprawdzone paliwo węglowe, które doskonale spala się nie tylko w kotłach klasy 3, 4 czy 5, ale także doskonale współgra z kotłami typu Ecodesign. Produkt cechuje się świetnymi parametrami energetycznymi i pozostawia po sobie bardzo mało popiołu, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku i zmniejsza wysiłek związany z codziennym usuwaniem resztek ze zbiornika opałowego. Ekogroszek SAM-BUD-ROL jest sprzedawany w bardzo wygodnych, 25-kilogramowych workach, które znacznie ułatwiają dozowanie. W środku znajdziesz najwyższej jakości ziarna wielkości od 5 do 25 milimetrów. Najlepszy ekogroszek w Bielsku Podlaskim znajdziesz w SAM-BUD-ROL, dlatego nie trać czasu i zamów już teraz kilka worków do swojego domu.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Bielsk Podlaski)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • worek pozwala utrzymywać duży porządek, dzięki czemu popiół oraz ziarna nie będą brudzić Twojej kotłowni lub podwórka, gdzie zazwyczaj składujesz ekogroszek do pieca.

  • Taki worek to także łatwość transportu i dowozu pod dowolny adres na terenie Bielska Podlaskiego i w jego okolicach. Worek jest bardzo wytrzymały i można z łatwością przenosić go z miejsca na miejsce.

  • Waga worka jest idealnie dobrana oraz odmierzona do standardowej wielkości zbiornika opałowego, dzięki czemu z łatwością można umieszczać odpowiednie wielkości kupki ekogroszku do rozpalonego pieca.

  • Nasz ekogroszek w worku polipropylenowym to także gwarancja jakości. Na jego wierzchu znajdziesz wszystkie jego niezbędne parametry, skład oraz informacje o nadanych certyfikatach i normach, które spełnia nasz produkt.

Ekogroszek workowany w Bielsku Podlaskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bielsk Podlaski

Jesteśmy renomowaną firmą, która cały czas korzysta ze swojego doświadczenia oraz uwag naszych klientów, dzięki czemu możemy oferować najlepsze paliwo węglowe na rynku. Jest ono nie tylko nowoczesne, ale także cechuje się świetną energetycznością oraz wydajnością przy spalaniu. Nasz ekogroszek workowany dostępny w Bielsku Podlaskim, to doskonałe paliwo do pieca, które zapewni przyjemne oraz długo utrzymujące się ciepło w chłodne, jesienno-zimowe dni. Produkt spełnia wszystkie niezbędne normy, dlatego gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

W SAM-BUD-ROL wiemy, jak ważna jest jakość ekogroszku oraz jego parametry, żeby dobrze się spalał w kotle oraz zapewniał odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu. Nasz ekogroszek dostępny w Bielsku Podlaskim oraz w okolicach to najwyższej jakości produkt, który jest pozytywnie oceniany przez naszych stałych klientów. Dołącz do tego zadowolonego grona klientów i zamów sprawdzony ekogroszek w 25-kilogramowych workach w atrakcyjnej cenie. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z naszą obsługą klienta. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a także opowiemy o naszej atrakcyjnej ofercie.

Ekogroszek Bielsk Podlaski - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem