Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Knyszyn

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Knyszyn, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Knyszynie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Knyszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa czy budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Knyszynie, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zapewnienie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Knyszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Knyszyn i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych wariantów sprawia, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Knyszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Knyszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Knyszyn

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Knyszyn i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również kupić w licznych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i mającego wymagane poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Knyszynie jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Knyszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek