Ekogroszek workowany Sokółka

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Sokółce, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Sokółka, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Sokółka

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Sokółka, lecz też w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc producentem najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm spalania i utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sokółce

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Sokółka i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych rodzajów sprawia, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Sokółka)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Sokółce
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Sokółka

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Sokółce i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też zamówić w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Sokółka może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Sokółka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek