Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchowola

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Suchowoli, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opał dostosowany do możliwości posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Suchowola, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchowola

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Suchowoli, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Suchowoli

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Suchowola i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych typów sprawia, że bez problemu znajdziesz optymalny materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Suchowola)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu lub na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suchowoli
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchowola

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Suchowola i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też nabyć w licznych pozostałych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewożenie i magazynowanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi regulacjami i mającego poważane atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w Suchowoli jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Suchowola - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek