Ekogroszek workowany Nowogród

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Nowogród, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Nowogrodzie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Nowogród

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Nowogrodzie, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces ogrzewania oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nowogrodzie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Nowogród i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych rodzajów sprawia, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Nowogrodzie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Nowogród

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Nowogród i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też nabyć w licznych innych miejscach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego wymagane atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Nowogród może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BiałystokŁomżaŁapyAugustówChoroszcz