Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Nowogród, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Nowogrodzie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Nowogrodzie, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces ogrzewania oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nowogrodzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Nowogród i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych rodzajów sprawia, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowogród)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowogrodzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Nowogród i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też nabyć w licznych innych miejscach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego wymagane atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Nowogród może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Nowogród - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek